bootstrap templates

Fryzjer w małe SPA 

„Twierdził, że kobieta jest piękna tylko wtedy, kiedy czuje się piękna i chciała takie poczucie budzić swoimi fryzurami. Nie miał sobie równych, a kobiety w jego fryzurach wyróżniały się spośród innych.”
Antoine Cierplikowski

fryzjerstwo damskie szczecin niebuszewo

Fryzjerstwo damskie

fryzjerstwo męskie szczecin niebuszewo

Fryzjerstwo męskie

fryzjer dzieciecy szczecin niebuszewo

Fryzjerstwo dziecięce

farbowanie włosów szczecin niebuszewo

Farbowanie włosów

stylizacja włosów szczecin niebuszewo

Stylizacja i stylowe strzyżenie włosów

fryzury wieczorowe szczecin niebuszewo

Fryzury wieczorowe

fryzury ślubne szczecin niebuszewo

Fryzury i upięcia ślubne

zabiegi pielęgnacyjne włosów szczecin niebuszewo

Zabiegi pielęgnacyjne na włosy

 FRYZJER

w małe SPA SZCZECIN

   Fryzjer w Małym Spa tworzą profesjonaliści, których największą pasją jest kreowanie wizerunku w oparciu o najnowsze światowe trendy oraz przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi i metod pracy. Wszystko to podporządkowujemy głównej idei, jaką jest Wasze zadowolenie. Chcielibyśmy, aby w naszym salonie fryzjerskim czuli się Państwo wyjątkowo, a wychodzili z niego pewni siebie oraz z uśmiechem na twarzy. 


W naszej ofercie znajdą państwo:

  • Fryzjerstwo damskie
  • Fryzjerstwo męskie 
  • Fryzjerstwo dziecięce 
  • Farbowanie włosów 
  • Stylizacja i stylowe strzyżenie włosów
  • Fryzury wieczorowe
  • Fryzury i upięcia ślubne
  • Zabiegi pielęgnacyjne na włosy

Zabiegi pielęgnacyjne włosów


Mixable Plus

Mixable Plus+ to nowa linia pielęgnująca, odżywcza i chroniące włosy w trakcie i po zabiegach technicznych wykonywanych w salonie.

Mixable Plus+ to usługa, która służy do odbudowy i rekonstrukcji zniszczonych włosów. Skutecznie odtwarza mostki siarczkowe włosów, które są podstawowym elementem naszych włosów. To właśnie od nich zależy ogólna struktura i stan naszych włosów.

Mixable Plus+ może być używany jako zabieg odbudowujący lub jako jeden ze składników koloryzacji, rozjaśniania i superrozjaśniania, celem zminimalizowania zniszczeń spowodowanych zabiegami.


Keratin Reconstructor

Intensywnie odbudowujący skoncentrowany lotion do włosów zniszczonych, suchych i po zabiegach chemicznych.

Zawiera keratynę, proteiny pszenicy i polimery dzięki czemu odbudowuje uszkodzoną strukturę włosa, odżywia oraz działa antystatycznie. Zamyka łuski włosa, wzmacniając jego strukturę. Pozostawia odżywione, miękkie i błyszczące włosy.


Illumyna Reconstruction

  Wyjątkowa linia pielęgnacyjna lLLumyna Reconstruction to innowacyjny, luksusowy program pielęgnacyjny dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego typu włosów. Dzięki swoim cennym, aktywnym składnikom takim jak keratyna pochodzenia roślinnego, kolagen i kwas hialuronowy .Oddziałuje na różne poziomy włókna włosowego, dlatego skutecznie przywraca każdemu rodzajowi włosów ich witalność, blask i elastyczność.


DOŁĄCZ DO NAS