bootstrap modal popup

Kosmetyka Estetyczna 

„Zdrowie jest najpierwszym darem, uroda drugim a bogactwo trzecim”
PLATON

wszechstronne działanie odmładzające i korygujące niedoskonałości skóry

Reti fusion therapy

wszechstronne działanie odmładzające i korygujące niedoskonałości skóry

Niezawodna terapia w jednoczesnej likwidacji wszelkich oznak starzenia się skóry. Główne składniki linii – retinol, kwas ferulowy i witamina C – dzięki właściwościom silnie odnawiającym, regenerującym oraz stymulującym, gwarantują wszechstronne działanie odmładzające i korygujące niedoskonałości skóry. Kuracja idealna dla cery dojrzałej, ale również wskazana w walce z przebarwieniami, bliznami i rozstępami
Wskazania do zabiegu
• melasa
. ostuda
•przebarwienia
. blizny potrądzikowe
• fotostarzenie
• zmarszczki
• profilaktyka przeciwstarzeniowa

CENA ZABIEGU - 200 zł

inteligentne nawilżanie szczecin spa

Kwasy medyczne

kwasy medyczne

 Najskuteczniejszy peeling chemiczny( Fenol + TCA + VIT C) usuwa defekty z powierzchni Twojej skóry, zapewniając głębokie złuszczanie, regenerację i odnowę komórek. Zabieg zapewnia młody i zdrowy wygląd bez niedoskonałości.
Peeling TCA to bezpieczna metoda dedykowana do każdego rodzaju skóry. Aktywny składnik w postaci kwasu TCA (trójchlorooctowego) o stężeniu 15% oraz 8% fenol zapewnia doskonałe efekty zabiegów na twarz, szyję, dekolt czy dłonie!
WSKAZANIA
- zmarszczki powierzchowne
- blizny potrądzikowe
- trądzik grudkowo-krostkowy i zaskórnikowy
- rogowacenie starcze
- plamy soczewicowate
- posłoneczne uszkodzenia skóry.

CENA ZABIEGU - 150 zł

pielęgnacja cer wrażliwych i naczyniowych szczecin

Mikroneedle therapy

terapia mikroigłowa

Idea terapii mikroigłowej opiera się na wywołaniu naturalnego procesu regeneracji dzięki tworzeniu mikroskopijnej wielkości nakłuć, co stymuluje przyspieszone procesy naprawcze tkanek, prowadzące do odmłodzenia skóry, spłycenia blizn, rozstępów i zniwelowania przebarwień. Instrument do mikronakłuwania składa się kilku dysków tworzących walec i „najeżonych” igłami o średnicy ludzkiego włosa w ilości od kilkudziesięciu do kilkuset. Podczas zabiegu wykonują setki tysięcy mikrokanalików przez które wprowadza się odpowiednie substancje głównie kwas hialuronowy, ale również aminokwasy, peptydy, antyoksydanty, witaminy, mikroelementy .Zabiegi mikronakłuwania są doskonałą alternatywą do drogich zabiegów laserowych, peelingów chemicznych i dermabrazji.


CENA ZABIEGU - 220 zł

Pyruvic Peel 50%

(Kwas pirogronowy) 

Kwas pirogronowy oddziałuje na skórę na wielu płaszczyznach. Reguluje wydzielanie sebum i tym samym niweluje efekt świecenia się. Jego dermoplastyczne działanie objawia się poprzez stymulację syntezy kolagenu, niezbędnego do utrzymania jej sprężystości i gładkości. Kwas wykazuje także właściwości antybakteryjne. Jest wykorzystywany przy okazji konieczności złuszczenia naskórka.
Wskazania:
*cera dojrzała z utratą elastyczności
*tłusta zanieczyszczona
*blizny potrądzikowe

Mandelic Peel 50%

(Kwas pirogronowy) 

Peeling na bazie kwasu migdałowego, który delikatnie złuszcza, nie wywołuje podrażnień i nadwrażliwości skóry na UV. Dlatego może być stosowany przez cały rok. Stymuluje syntezę kwasu hialuronowego gwarantując efektywne ujędrnienie skóry.
Wskazania:
* cera gruba, łojotokowa, mieszana
* zanieczyszczona z dużą ilością zaskórników zamkniętych, otwartych, grudek i krost.
* w zabiegach likwidujących przebarwienia, zwłaszcza typu ostuda i inne plamy barwnikowe oraz przebarwienia pozapalne
* polecany w zabiegach dla cery dojrzałej z objawami uszkodzeń posłonecznych

DOŁĄCZ DO NAS