site maker

Rytuały SPA 

„Zdrowie jest najpierwszym darem, uroda drugim a bogactwo trzecim”
PLATON

Rytuały SPA

Cudowne chwile

Cynamonowe orzeźwienie 

regeneracja skóry i ducha

Zabieg został przygotowany z myślą o osobach potrzebujących regeneracji zarówno skóry jak i ducha po okresie zimowym. Rozpoczyna się sauną w parową w kapsule Spa. Następnie w scenerii świec, przy relaksacyjnej muzyce na całe ciało wykonywany jest cynamonowy peeling, a później aromatycznym balsamem na bazie wina i cynamonu odżywczy masaż. Cały rytuał przygotowuje skórę na przywitanie wiosennego słońca, relaksuje i odpręża.

Mleczny rytuał

magiczne doznanie, czarująca woń, euforia zmysłów

Magiczne doznanie, czarująca woń, euforia zmysłów… Zanurzenie w kozim mleku to ceremonia łącząca w sobie niezwykłe właściwości mleczne, które przekazują pozytywny ładunek emocji. Połączenie kąpieli i masażu na bazie ciepłego balsamu z masła mlecznego, przeniesie Cię w królewską ucztę dla ciała i ducha. .

Kawowa rozkosz

rytuał przesycony aromatem świeżo palonej kawy

Rytuał przesycony aromatem świeżo palonej kawy, która pieszczotliwie otuli Twoje ciało i doda energii, a podniebienie uwiedzie lekką, kremową pianką… Kawowa rozkosz to naturalna droga do cudownej figury, pełnego relaksu połączonego z kąpielą urzekających aromatów . Kawowa rozkosz to idealny balsam dla serca i ducha.Obejmuje peeling cukrowy, maskę z drobinkami kawy i kapsułe SPA oraz antycellulitowy masaż na bazie ciepłego olejku o zapachu świeżo mielonej kawy.

Soczysta pokusa

zabieg rozpoczyna się peelingiem całego ciała

Zabieg rozpoczyna się peelingiem całego ciała, następnie otulamy ciało maską arbuzową i zapewniamy relaks w kapsule SPA. Rytuał kończy się godzinnym masażem na bazie arbuzowego balsamu. Zabieg ma na celu redukcje cellulitu, wzmocnienie włókien kolagenowych, poprawe elastyczności i sprężystości skóry, intensywne, długotrwałe nawilżenie.

Guam

skuteczna metoda na walkę z cellulitem

Zabieg Guam jest skuteczną metodą na walkę z cellulitem. Podczas zabiegu wykorzystuje się działanie kosmetyku Guam, stworzonego na bazie alg morskich oraz relaksie w kapsule SPA. Następnie masażysta za pomocą bańki chińskiej masuje części ciała objęte cellulitem. Do zalet zabiegu można zaliczyć m. in. modelowanie sylwetki ,redukcję cellulitu ,redukcję tkanki tłuszczowej ,zmniejszanie rozstępów.

Kąpiel z hydromasażem 

kąpiel z hydromasażem i solą z Morza Martwego

Kąpiel z hydromasażem dobrze wypływa na ukrwienie skóry i powoduje jej lepsze samooczyszczanie. Po dwóch godzinach po kąpieli zaleca się spłukać ciało zimną wodą. Zalecana jest w chorobach zwyrodnieniowych stawów, chorobach mięśni, zapaleniach nerwów, żylakach i bezsenności.l cenne

Błotna kąpiel

kąpiel błotna ma na celu oczyszczenie ciała 

Kąpiel błotna ma na celu oczyszczenie ciała po przez wybranie odpowiedniej glinki, zależy od potrzeby skóry.
Glinka Biała - polecana dla skóry suchej, wrażliwej, delikatnej oraz dojrzałej i problematycznej.
Glinka Czerwona - idealna dla skóry naczynkowej, a także cery tłustej i mieszanej.
Glinka Zielona - oczyszcza ze szkodliwych toksyn i wszelkich zanieczyszczeń. Ma właściwości antyseptyczne i antybakteryjne, działa na skórę regenerująco i stymulująco.
Glinka Żółta - polecana do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, a szczególnie cery mieszanej i tłustej, zmęczonej, szarej i dojrzałej.
Zakończeniem rytuału jest wmasowanie kremu na bazie bursztynu bogatego w minerały. 

Borowina

torf, którego rodowód sięga ok. 10 tys. lat p.n.e. 

Borowina kołobrzeska – torf, którego rodowód sięga ok. 10 tys. lat p.n.e. Składa się z obumarłej roślinności bagiennej.
Kołobrzeska borowina jest wysoko ceniona w medycynie i uznawana za najaktywniejszą w Polsce. Borowina działa na organizm zarówno bezpośrednio jak i pośrednio, chemicznie i fizycznie. Kąpiel borowinowa stygnie wolno, dzięki zdolności zatrzymywania ciepła przez torf. Rozgrzana borowina pobudza krwioobieg, działa drażniąco na naskórek, układ nerwowy, działa przeciwzapalnie i bakteriobójczo. Zawarte w niej mikro i makroelementy doskonale wchłaniają organizm. Borowinę stosuje się w postaci kąpieli, zawijania i częściowych okładów. Kołobrzeski skarb leczy reumatyzm, schorzenia narządów ruchu, choroby układu krążenia, ginekologiczne . 

DOŁĄCZ DO NAS