make your own website for free

MASAŻE SPA 

„Zdrowie jest najpierwszym darem, uroda drugim a bogactwo trzecim”
PLATON

Masaże SPA Szczecin

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, przygotowaliśmy ofertę masaży na ciało, inspirowanych tradycjami terapeutycznymi Dalekiego Wschodu.
Masaże z naszej oferty możemy podzielić na 3 grupy: zabiegi relaksacyjne (np. tradycyjny relaksacyjny, masaż czekoladą, masaż gorącymi kamieniami), zabiegi lecznicze (masaż leczniczy, klasyczny), zabiegi wyszczuplająco-ujędrniające (masaż bańką chińską, ujędrniający).
Wszystkie masaże wykonujemy z zachowaniem klimatycznej oprawy świetlno-dżwiękowej, aby każdy zabieg pozostał niezwykłym doznaniem. Masaże są docenianym prezentem w formie zaproszenia oferowanym z okazji świąt, urodzin, etc., a także w ramach podziękowania pracownikom lub kontrahentom. 

Masaż bańką chińską 

skóra zdrowo zarumieniona, delikatniejsza i gładsza

Już po pierwszym masażu widać zmiany, skóra jest zdrowo zarumieniona, delikatniejsza i gładsza. Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Gumowe bańki chińskie są jednym z najpopularniejszych pogromców cellulitu. Przede wszystkim dlatego, że bańki chińskie działają szybko i skutecznie - jeśli masaże są wykonywane prawidłowo, efekty można zauważyć już po kilku zabiegach.

Masaż gorącymi kamieniami 

zabieg relaksacyjny przeprowadzany kamieniami 

Zabieg relaksacyjny przeprowadzany kamieniami pochodzenia wulkanicznego, które wykazują znakomite właściwości przewodzenia wysokich i niskich temperatur. Masaż wskazany jest dla każdego, kto potrzebuje wyciszenia, głębokiego relaksu i odprężenia. Poza tym ciepło i zimno wykazują dodatkowe działania: pobudzanie krążenia, niwelowanie napięć mięśniowych i emocjonalnych, działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe, poprawa odżywienia i dotlenienia skóry.

 Masaż klasyczny

nazywany także szwedzkim

Może skupiać się jedynie na kręgosłupie (masaż klasyczny kręgosłupa) lub też dotyczyć całego ciała. To najpopularniejsza forma zabiegu, mająca wpływ niemal na cały organizm. Masaż klasyczny ma na celu pobudzenie krążenia, rozluźnienie mięśni oraz wzmocnienie układu kostnego. W czasie masażu używa się specjalnych olejków, które dodatkowo zwiększają doznania i pogłębiają korzyści, jakie płyną z zabiegu.

Masaż relaksacyjny 

regeneruje ciało fizyczne i umysł 

Zabieg wpływający regeneracyjnie na ciało fizyczne i umysł osoby poddanej zabiegowi. Do korzystnych efektów masażu relaksacyjnego zalicza się :normalizacja napięcia przeciążonych lub chronicznie napiętych mięśni, szybsza regeneracja zmęczonych mięśni ,usunięcie nadwrażliwości czuciowej i bólu spowodowanego stresem, zmniejszenie lub całkowite usunięcie bólu wywołanego dysproporcją w napięciu grup mięśniowych, usunięcie bólu w obrębie głowy i karku spowodowanego nadmiernym napięciem mięśni przykręgosłupowych.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu 

złuszczenia obumarłych komórek naskórka

Jest zabiegiem, który przyczynia się m.in. do złuszczenia obumarłych komórek naskórka, ułatwienia skórze oddychania, usprawnienia czynności wydzielniczej jej gruczołów, poprawy ukrwienia i sprężystości mięśni twarzy oraz ogólnej relaksacji. Wpływa także na redukcję obrzęków, usunięcie toksyn oraz szkodliwych produktów przemiany materii. Pomaga skórze utrzymać równowagę wodną, jak również pobudza ją do intensywnej regeneracji i odnowy.

Masaż miodem 

Wspomaga oczyszczenie skóry 

Jest zabiegiem oczyszczającym. Wspomaga oczyszczenie skóry poprzez usunięcie zrogowaciałego naskórka, przyspieszenie przemiany materii, przyspieszenie krążenia limfy oraz krwi, wzmacnia naczynia krwionośne, usuwa toksyny, poprawia elastyczność skóry i ją wygładza oraz pomaga redukować cellulit.

Masaż gorącą czekoladą

przynosi psychiczne ukojenie

Zabieg ten pozwala nie tylko uzyskać pozytywne efekty odbijające się korzystnie na ciele, ale również przynosi psychiczne ukojenie. Działanie masażu gorącą czekoladą: pobudza krążenie krwi ,zmniejsza obrzęki ,poprawia wygląd skóry, odżywia, nawilża i regeneruje skórę, działa antydepresyjnie i poprawia nastrój. Po masażu gorącą czekoladą skórą stanie się miękka i aksamitna w dotyku, nabierze również niezwykłej barwy i na długo otuli pięknym i zmysłowym zapachem czekolady. Podczas masażu czekoladowego organizm produkuje duże ilości endorfin i serotoniny, aby zapewnić doskonały nastrój i rozluźnienie mięśni na długi czas.

Masaż aromaterapeutyczny

zabieg wykonywany z zastosowaniem olejków aromatycznych 

masaż zapachowy; masaż aromatyczny; zabieg wykonywany z zastosowaniem olejków aromatycznych (eterycznych), który łączy leczniczą moc dotyku z indywidualnymi właściwościami olejków, dobranymi dla konkretnej osoby. Masaż jest najważniejszą metodą aromaterapeutyczną, ponieważ jest najskuteczniejszym sposobem wprowadzenia olejków eterycznych do organizmu. Skóra bardzo łatwo wchłania olejki, a podczas masowania przenikają one do układu krążenia w krótkim czasie, wywołując reakcje miejscową i ogólną.

DOŁĄCZ DO NAS