free web page builder

Zabiegi upiększające 

„Zdrowie jest najpierwszym darem, uroda drugim a bogactwo trzecim”
PLATON

henna brwi i rzes szczecin

Henna brwi i rzęs

Henna jest zabiegiem polegającym na delikatnym farbowaniu włosków. Kolor ulega stopniowemu zmywaniu. Efekt utrzymuje się na rzęsach przez około 3 - 4 tygodnie. Zabiegu na rzęsy nie należy powtarzać częściej niż co miesiąc, gdyż mogą one ulec osłabieniu. W przypadku brwi, rezultat przyciemnienia będzie mniej trwały. Zwykle najpóźniej po dwóch tygodniach trzeba wykonać zabieg ponownie.Brunetkom najbardziej pasują głębokie, wyraziste barwy. Jednak blondynki o jasnej karnacji powinny się wystrzegać czarnej henny i korzystać raczej z odcieni brązowego oraz szarego.

depilacja woskiem malespa szczecin

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Wiele innych metod depilacji jest mniej skutecznych niż depilacja woskiem, ponieważ usuwają one włos jedynie z powierzchni skóry, nie naruszając cebulki. Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z korzeniem. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze.

makijaż malespa szczecin

Makijaże

Jestem absolwentką Policealnej Szkoły Wizażu i Stylizacji w Szczecinie.
Od 2008 roku pracuje jako wizażystka. Wykonuję wszelkiego rodzaju makijaże na potrzeby:

*osób indywidualnych ( makijaże ślubne, wieczorowe, dzienne biznesowe, studniówkowe)
*sesji zdjęciowych
*eventów

Zawsze staram się by usługi były na jak najwyższym poziomie. Miałam przyjemność pracować na takich imprezach jak: Lato z Radiem Z oraz Kabaretowy Klub Dwójki w Szczecinie.

Pracuje na najlepszych kosmetykach: Estee Lauder, Clinioue, Kryolan, Mist Stockholm, Peggy Sage. Do wykonania makijażu używam profesjonalnych baz pod podkład i cienie,a całość utrwalam fixersprayem, tak aby każdy make-up był perfekcyjny i trwały.

Serdecznie zapraszam Ela Suchodolska
Właściciel salonu SPA, kosmetyczka, wizażystka 

stylizacja rzęs szczecin

Stylizacja rzęs

Zabieg stylizacji rzęs, polega na doklejeniu do rzęsy naturalnej rzęs syntetycznych lub z naturalnego włosia norki o odpowiednio dobranym skręcie, długości oraz grubości. Sztuczne rzęsy dobierane są indywidualnie, tak by każda klientka mogła cieszyć się oczekiwanym efektem. Warto wiedzieć, że zabieg przedłużania rzęs jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla oczu i rzęs. Doczepianie rzęs można wykonywać również u osób ze skłonnościami do alergii.

Metody przedłużania rzęs:
• Metoda 1:1 – doklejenie „włosek po włosku” jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej.
• Metoda 2:1 – doklejenie dwóch rzęs, do jednej naturalnej rzęsy.

• Volume Russian Style – to metoda przedłużania i zagęszczania rzęs inspirowana rosyjskimi technikami objętościowymi, która polega na doklejeniu wachlarzyków do naturalnych rzęs, tworząc gęsta aplikacje.
Metody te różnią się pod względem użytego materiału oraz efektu, jaki dają. Różnorodność rodzajów aplikacji sprawia, że każda klientka znajdzie dobrą dla siebie metodę przedłużania i zagęszczania rzęs, która spełni jej oczekiwania. 

DOŁĄCZ DO NAS